Варианты заданий ДПА 2013. 11 класс. Математика

реклама

Варіанти тестових завдань з математики.

Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» призначено для проведення державної підсумкової атестації з математики в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів, а також перевірки знань і вмінь учнів протягом навчального року. Він містить 50 варіантів атестаційної роботи, кожний з яких складається із чотирьох частин. Ці частини відрізняються за формою тестових завдань і за рівнем їх складності. Зміст усіх завдань відповідає чинним навчальним програмам з математики: для рівня стандарту, академічного рівня, профільного рівня та рівня поглибленого вивчення математики.

Учні, які вивчали математику за програмою академічного рівня, виконують усі завдання першої, другої та третьої частин атестаційної роботи.

Учні загальноосвітніх класів, які вивчали математику за програмою рівня стандарту, виконують усі завдання першої та другої частин, а також два завдання з третьої частини — завдання достатнього рівня з алгебри і початків аналізу та одне із завдань високого рівня за власним вибором.

Якщо учень розв’язав обидва завдання високого рівня, до підсумкового результату зараховується лише один (кращий) результат.

Учні загальноосвітніх класів, які вивчали математику за програмою профільного рівня, виконують усі завдання першої, другої та третьої частин атестаційної роботи, а також два завдання із четвертої частини — одне з двох завдань з алгебри і початків аналізу за власним вибором та одне з двох завдань з геометрії за власним вибором.

Якщо учень розв’язав обидва завдання з алгебри і початків аналізу, до підсумкового результату зараховується лише один (кращий) результат. Те саме стосується і завдань з геометрії.

Учні класів (шкіл) з поглибленим вивченням математики, які продовжували вивчення двох предметів «Алгебра і початки аналізу» та «Геометрія» за програмою поглибленого рівня, виконують усі завдання першої, другої, третьої та четвертої частин атестаційної роботи.

Державна підсумкова атестація з математики проводиться протягом 3 академічних годин для учнів, які вивчали математику за програмою рівня стандарту та академічного рівня. Учні класів, що вивчали математику за програмою профільного рівня, виконують атестаційну роботу протягом 3,5 академічної години, а учні класів (шкіл) з поглибленим вивченням математики — 4 академічних годин.

У першій частині атестаційної роботи пропонується 12 завдань з вибором однієї правильної відповіді. До кожного завдання наведено чотири можливі варіанти відповіді, з яких тільки одна є правильною. Завдання з вибором однієї відповіді вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей указано тільки одну літеру — ту, якою позначено правильну відповідь. Будь-яких міркувань, що пояснюють вибір відповіді, учень наводити не повинен.

Друга частина атестаційної роботи складається із 4 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Завдання цієї частини вважається виконаним правильно, якщо в бланку відповідей записано тільки правильну відповідь (наприклад, число, вираз, корені рівняння тощо). Усі необхідні обчислення, перетворення тощо учні виконують на чернетках.

Третя та четверта частини атестаційної роботи складаються із завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Третя частина атестаційної роботи містить три завдання, четверта частина — чотири.

реклама

Источник: Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики: 9-й кл. / О.І. Глобін та ін. — К.: Центр навч.-метод. л-ри, 2013. — 168 с.: іл.
ISBN 978-617-626-134-6.

Ответы

Ответы ДПА 2013 для 11 класса в формате pdf.